Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tabulka

Další pokračování medlešické malé kopané, se uskutečnilo 29.6.2019, a již po jedenácté medlešická škvára přivítala 8 mužstev. Obhájci titulu z minulého roku opět letos potvrdili, že pohár z ruky nechtějí pustit a ve finále své vítězství potvrdili výhrou 4:1. Místní Medlešice obsadili 4. místo po prohře s vyhlášenými FV Bomby k tyči, kteří 3. místo zpečetili vysokou výhrou 6:2. Letos nemohli chybět ani soutěže, přičemž první byla v počtu nejvíc nastřádaných panenek, a hned první soutěžící přinutil svou výdrží ke změně pravidel. Po nastřádaném počtu 200, soutěžící postupovali do finále a finalisti nakonec byli 3 – Matěj Zikmunda, Honza Hlaváček a Patrik Muller. Poté následoval hlavičkový rozstřel, a ten byl opravnu velice zajímavý. Honza s Patrikem totiž vyhlavičkovali vysoký remízový stav 45:45, a proto se proces musel opakovat, kde podruhé byl početnější Patrik Muller. Nechyběla ani tipovací soutěž, ale stav 4:1 neuvedl ani jeden soutěžící, proto 3 nejblíže tomuto výsledku obdrželi konzumační poukázku v místní hospodě v hodnotě 150,- Kč. Za zmínku také stojí říct, že Muší Voči – tedy obhájci posledního „fleku“ z loňského roku - letos svou nasazenost opět potvrdili a odvezli si poslední příčku i tentokrát (no doufejme, že se z toho nestane tradice). Děkujeme všem našim sponzorům, díky kterým můžeme turnaj dělat s přidanou hodnotou a budeme se těšit znovu za rok.

Ze dvou skupin dále postupovaly dva nejlépe umístěné týmy.

1. Semifinále: Medlešice - Toronto Raptors (2:3pp)
2. Semifinále: FV Bomby k tyči - Mateřov (1:3)

O 3. místo: Medlešice - FV Bomby k tyči (2:6)
Finále: Mateřov - Toronto Raptors (1:4)

Umístění Název Týmu
1. Toronto Raptors
2. Mateřov
3. FV Bomby k tyči
4. Medlešice
5. Auto Hybeš
6. Young boys ČT
7. Jezerka
8. Muší voči

Další ocenění: Nejlepší střelec - Pepa Plesinger (9 gólů); Nejlepší brankář - Tomáš Drášil

Letošní turnaj, 30. 6. 2018, sebou přinesl mnoho změn, bylo to tak trochu součástí oslavy 10. ročníku, co se toho čísla týče. Proto kromě 9 zúčastněných týmů, které celý den bojovaly o nejlepší výsledky, bylo na programu několik dalších předem zmiňovaných soutěží. Hned ta první, kde jednotlivci museli nastřádat co nejvíce tzv. "nožiček", byla k podívání, protože vítěz této disciplíny, tedy Jan Bodnar, skončil paradoxně úmyslně předčasně s celkovým počtem 307 panenek (na jeho výkony nebyl čas). Další soutěž byla více méně hazardní, kde soutěžící se snažili tipnout přesný výsledek finálového utkání a pouze Ondřej Ais tipnul správně a získal tedy celkový vybraný budget od ostatních zúčastněných. A jak vůbec tipoval? Všemu předcházely zápasy ze dvou skupin, kde postupovaly 3 týmy a následným probojováním ze čtvrtfinále, přes semifinále se do konečného finále dostaly pouze dva týmy. Byly to místní "Medlešice", a jak už se ukázalo, tak nekonkurenční "Černý Klobásníci", kteří dokázali místní tým porazit 1:0. Třetí místo pak patřilo týmů nesoucí název "FK Lúzers" a nádherné čtvrté už známým klukům ze Dřenic "Auto Hybeš", kteří si z předešlých ročníků rozhodně polepšili. Ani obhájci "FV Bomby k Tyči" tu letos nechyběly, ale ty bohužel narazily už ve čtvrtfinále a v konečném hodnocení se umístily vysoko na 6. místě. Michal Mňuk bude muset na tomto výkyvu do příště ještě zapracovat. Nejlepším střelcem od "Klobásníků" se stal Jan Hiller. Pro "Klobásníky" byl velice důležitý, protože dohromady, jako tým, nastříleli 13 gólů a jen již zmiňovaný Hiler jich nasázel 9, což se později ukázalo jako nejvíce. A nejlepším brankářem se stal zaslouženě Tomáš Drášil, díky kterému Medlešice vykopaly onu pozici. Všem zúčastněným a sponzorům děkujeme, a za rok se opět těšíme.

Do čtvrtfinále postupovaly týmy umístěné na 2. a 3. místě z obou skupin v základní části, vítězové postoupili do semifinále a zde se střetli s týmy které vyhráli skupinu. Vítězové pokračovali do finále a prohraní se poprali o bronz.

1. Čtvrtfinále: Trpaslíci - Auto Hybeš (0:4)
2. Čtvrtfinále: Medlešice - FV Bomby k tyči (1:0)

1. Semifinále: Auto Hybeš - Černý klobásníci (1:7)
2. Semifinále: Medlešice - FK Lúzers (1:0)

O 3. místo: Auto Hybeš - FK Lúzers (3:4)
Finále: Medlešice - Černý Klobásníci (0:1)

 Umístění      Název týmu     
1. Černý klobásníci
2. Medlešice
3. FK Lúzers
4. Auto Hybeš
5. Trpaslíci
6. FV Bomby k tyči
7. Veselí dům
8. Anti škvára
9. Muší voči

Poslední sobotu ve slunečném červnu se v Medlešicích zaprášilo už po deváté, kdy své vzájemné síly změřilo 5 týmů, kteří bojovali s cílem se umístit co nejlépe. Po napínavém boji se o vítězi rozhodlo, až v posledním duelu, a bylo to opravdu těsné, protože rozhodovaly vstřelené branky a to vítězové, tedy FV Bomby k tyči, nenechaly náhodě a svoje vítězství potvrdily výhrou 9:1, kde čtyřikrát skóroval týmový bavič Michal Mňuk. Pořadí bylo následující: Poslední dvě příčky si odvezli kluci ze Dřenic, Hybeš Servis a Auto Hybeš. Třetí skončili vítězové z minulého ročníku Nevim, druzí místní Medlešice a na putovním poháru z letošního turnaje bude jméno FV Bomby k tyči, protože ti si z medlešické škváry berou zlato.

  Umístění         Název Týmu       
1. FV Bomby k tyči
2. Medlešice
3. Nevim
4. Auto Hybeš
5. Hybeš servis

Další ocenění: Nejlepší střelec - Josef Mudruňka (6 gólů)

Na státní svátek 28.10. 2016 již po 8. jsme pořádali další turnaj ve fotbale a zúčastnilo se ho 5 týmů. V tento podzimní čas bývá venkovní počasí chladné, ale nám počasí přálo a už od rána bylo relativně teplo, za což jsme byli rádi. Už od začátku bylo jasné že "Zmrdi" z předchozího ročníku obhajovat titul nebudou, protože dle informací kapitána, chtěli dát možnost jiným a proto letos nedorazili. Nakonec pořadí vypadalo následovně: Na posledním místě skončili Black Ducks, kteří neuhráli ani jeden bod, předposlední čtvrté místo patřilo domácímu mužstvu Medlešice, na třetím místě se umístili Caniggias Team, stříbrné místo si odnesli FC Vodkolovna a letošními mistry se o pouhý bod stali Nevim. Tento název ponese už na dobro putovní pohár Medleturu a na konči června uvidíme jestli titul obhájí!

  Umístění         Název Týmu       
1. Nevim
2. FC Vodkolovna
3. Caniggias Team
4. Medlešice
5. Black Ducks

 

Další ocenění: Nejlepší střelec - Bačky (6 gólů)

Poslední sobotu v červnu se na hřišti v Medlešicích zase po roce zaprášilo. 25. 6. 2016 se zde konal již 7. ročník a účastnilo se ho 5 týmů. Poděkování patří znovu našim sponzorům, ale hlavně také fanouškům a zúčastněným hráčům. Počasí nám přálo až moc, ale pořád lepší než aby pršelo. Velké překvapení nastalo, když jsme se dozvěděli vítěze. Pokud si pamatujete na Zmrdy, ano ty Zmrdy, kteří dvakrát po sobě obhájili poslední místo. Tentokrát nastoupili s vítězným nasazením, které během dne potvrdili a stali se mistry Medleturu. Zmrdi rozsekli dlouhou šňůru vítězných družstev se slušným názvem a proto až budete koukat na pohár, tak vás do očí trkne, i kdyby jste nechtěli, že 7. ročník to byli Zmrdi!

  Umístění         Název Týmu       
1. Zmrdi
2. Medlešice
3. FC Vodkolovna
4. Sráči
5. Rychlý Elasťáky

Další klání se konalo 27. června 2015 a účast poprvé hodně vzrostla. Poslední sobotu ve školním roce se zde zúčastnilo 8 týmů, takže se hrál systém na 2 skupiny. Dva vítězové z každé skupiny postupovali do semifinále a poté nejlepší 4 hráli o umístění. Ostatní skončili dle počtu nasbíraných bodů v základní skupině. V semifinále se utkali Medlešice - MFK a Karvas team - Kanci. Po těžkém boji ve finále bojovali MFK - Karvas team a poražení se poprali o 3 místo, které urvali Medlešice. Na finále byla pěkná podívaná, ale nakonec zvítězili hráči z týmu Karvas team. MFK obsadili krásné 2. místo. Opět chceme poděkovat našim sponzorům a zvlášť děkujeme firmě ATAKA, která připravila pro první tři týmy konzumaci v místní hospodě v hodnotě 130,- Kč. 

Umístění Název Týmu
1. Karvas team
2. MFK
3. Medlešice
4. Kanci
5. Klašterky Chrudim
6. TTP
7. Víme kam to šoupnout
8. Zmrdi

 

Další ocenění: Nejlepší střelec - Doležal (8 gólů); Nejlepší brankář - Dvořka

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili dalšího podzimního turnaje, který jsme konali 15. listopadu 2014 na hřišti v Medlešicích. Poprvé se tady zúčastnilo 5 týmů, takže se hrálo až do odpoledních 16. hodin. Strašně velké díky patří opět našim "sponzorům", kteří drží s námi a bez kterých by se to neobešlo! Těm velice děkujeme. Konečné pořadí vypadalo takto: Na posledním 5. místě skončil tým s netradičním jménem. S cenzurou to byly Zm*di. 4. místo obsadili nováčci s jménem Bylanci. 3. Místo bronzové patří týmu Junioři. Stříbrné místo si odnáší Chrudimský tým Klášterní zahrady. A vítězem 5. ročníku turnaje Medletur se stává domácí tým s jménem Medlešice. Nejlepším brankářem se stal Josef Levinský z týmu Junioři a nejlepší střelec s osmi góly byl Jakub Gerbel, který patřil k vítěznému týmu. Všimněte si, že ve 3. ročníku jsou ocenění stejné. Jen Jakub dal o jeden gól víc. Těšíme se na další turnaj, který proběhne tradičně na konci školního roku.

  Umístění  Název Týmu
1. Medlešice
2. Klášterní zahrady
3. Junioři
4. Bylanci
5. Zmrdi

Další ocenění: Nejlepší střelec- Jakub Gerbel (8 gólů); Nejlepší brankář- Josef Levinský

 

21.6. odstartoval 4. ročník Medleturu, který jsme zahájili v 10 hodin. Čtyři týmy bojovali o putovní pohár, který nakonec obhájil Máteřov. Na druhém místě se umístili "Ještě newim". Třetí místo obsadili "White men". A na čtvrtém místě skončili "FC bagr".Po odehrání zápasů jsme si opékali párky. Nejlepší střelec Zbyněk Žďára, který dal 12 gólů obdržel slíbenou cenu fotbalový dres, který si zaručeně zasloužil. Kdo vydržel až do úplného konce mohl se zapojit do vodové války. Konec turnaje byl v 15 hodin.

TABULKA

Umístění Název Týmu
1. Mateřov
2. Ještě newim
3. White men
4. FC bagr

Další ocenění: Nejlepší střelec- Zbyněk Zďára (12 gólů)

 

V sobotu 26. října 2013 od 13. hodin jsme zahájili 3. ročník fotbalového turnaje Medletur. Vypadalo to že nebude pěkné počasí, ale nakonec se nám rozsvítilo sluníčko a pěkně jsme se pobavili. Celé dopoledne jsme ještě zhrnovali listí z hrací plochy, aby se dalo na hřišti hrát. Abychom neporušili tradici tak místo v jednu, jsme začali ve dvě hodiny a skončili okolo slíbené páté. Na rozdíl v předchozím turnaji účast byla menší. Po dlouhém boji byla pořadí následující: Na třetím místě skončili Kanci, druhé místo obsadili Trpaslíci a vítězi třetího Medleturu byly Kopita na škváře. Nejlepším střelcem byl Jakub Gerbel, který vystřílel branky svými sedmi góly a nejlepší Petr Čech byl Josef Levinský.

TABULKA

Umístění Název Týmu  
1. Kopita na škváře
2. Trpaslíci
3. Kanci

Další ocenění: Nejlepší střelec- Jakub Gerbel (7 gólů); Nejlepší brankář- Josef Levinský

 

Druhý ročník odstartoval 8. června 2013. První výkop byl plánován už v 9 hodin, ale nakonec jsme se všichni sešli v 10 hodin. Sešlo se nás 20 hráčů, takže jsme utvořili 4 týmy. Oproti prvnímu klání jsme chytili pěkné počasí. Z počátku to bylo drama a nakonec to skončilo takto: Vítězem se stali fotbalisté týmu FC nám se nechce. Druzí skončili Želízka v ohni. Třetí příčku obsadily Omaštěný gumy a bramborová zbyla na AK Amateurs.


TABULKA

Umístění Název Týmu
1. FC nám se nechce
2. Želízka v ohni
3. Omaštěný gumy
4. AK Amateurs

Další ocenění: Nejlepší střelec- Josef Mudruňka (6 gólů); Nejlepší brankář- Petr Ječmínek

 

První fotbalové klání se konalo 13. října 2012 na Medlešickém hřišti. Tohoto turnaje se zúčastnilo 15 hráčů. Počasí nám přálo, takže jsme si zahráli bez deště a větru. Jediné co jsme nečekali bylo bahno, které obsadilo část hrací plochy. Nejvíce ho bylo ve prostřed, kde také docházelo k několika srážkám! Některé okamžiky se snad ani nedali nazvat jako fotbal. Než se začalo hrát určili se 3 kapitáni a ostatní hráči si kapitáni volili. Takže v podstatě bylo vše spravedlivě rozděleno. Poté si týmy určily svá jména a mohl začít první zápas. Super atmosféra, všichni jsme se pobavili, zvlášť když v závěru turnaje se nikdo nedal považovat za čistého hráče. Po odehrání zápasů se vítězství ujaly Zelený Gumy, druhé místo obsadil Rychlý Nášup a poslední skončili Horký párek s tatarkou.
 

TABULKA

Umístění Název Týmu  
1. Zelený gumy
2. Rychlej nášup
3. Horký párek s tatarkou

Další ocenění: Nejlepší střelec- Karel Charouz (3 góly); Nejlepší brankář- Marian Michálek

TOPlist

Zvětšit mapu ..